Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.

SMIF


Aesthetica jest najnowszym przedsięwzięciem wydawniczym Agencji Reklamowej Lion-Art, która na polskim rynku istnieje od 1997 roku.

 

Dotychczas od ponad 20 lat z powodzeniem wydaje miesięcznik Świat Medycyny i Farmacji.

Jest to medyczne pismo specjalistyczne o zasięgu ogólnopolskim, prezentujące nowości farmaceutyczne i wybrane leki dostępne na polskim rynku. Porusza ono problemy terapeutyczne z różnych dziedzin medycyny, relacjonuje ważne konferencje i zjazdy branżowe na terenie całego kraju. Pierwszy numer miesięcznika Świat Medycyny i Farmacji ukazał się w maju 1999 roku. Jasno określona misja oraz polityka wydawnicza pisma sprawiły, iż kolejne edycje zyskały szerokie grono czytelników zawodowo związanych z rynkiem medycznym oraz farmaceutycznym.

Pismo współredagowane jest przez wybitną kadrę naukową polskich uniwersytetów medycznych, których wiedza i doświadczenie mają ogromny wpływ na poziom publikowanych artykułów specjalistycznych.